Aktualności

Szanowni Rodzice, Uczniowie  

Szkoły Podstawowej nr 18 w  Kielcach

 

Przesyłam kilka adresów instytucji świadczących pomoc psychologiczno-pedagogiczną w formie telefonicznej lub on-line.  Dyżur pełnią specjaliści, którzy będą  odpowiadać na wszystkie pytania i wspierać Państwa w rozwiązywaniu problemów.

  • Miejski Zespół Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych w Kielcach – codzienny dyżur pracowników (psycholog, pedagog) w ramach punktu interwencyjnego w godzinach  9.00-13.00,  tel. 41...

26.03.2020 r.

Szanowni Rodzice, Uczniowie  kl. 8a i 8b

Szkoły Podstawowej nr 18 w  Kielcach

 

Centralna Komisja Egzaminacyjna we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej przygotowała materiały do przeprowadzenia ogólnopolskiego próbnego egzaminu ósmoklasisty, do którego przystąpią uczniowiekl. 8a i 8b naszej Szkoły.

 Próbne egzaminy ósmoklasisty odbędą się w następujących terminach:


* 30 marca 2020r. (poniedziałek), ok. godz. 9:00 – język polski (120 minut);
* 31 marca...

26.03.2020 r.

Szanowni Rodzice Szkoły Podstawowej nr 18

za nami pierwszy dzień obowiązkowej dla uczniów i nauczycieli nauki zdalnej. W imieniu wszystkich pedagogów Szkoły bardzo Państwu dziękuję za cierpliwość, wytrwałość, cenne uwagi, które pomagają nam doskonalić tę formę pracy.

Jednocześnie podkreślam, że wszyscy nauczyciele są dostępni dla Państwa i Uczniów w sposób zdalny z nimi ustalony, jak również sekretariat szkoły w godz.  7.30 -15.00.

Przekazuję Państwu rady opracowane...

ZOUM Kielce