UWAGA RODZICE!!!

INFORMUJEMY, ŻE CAŁY  KOSZT OBIADÓW  ZA MARZEC  2020 r.    WYNOSI:

96,80 ZŁ.  ZA  22  DNI  ŻYWIENIOWE

TERMIN PŁATNOŚCI  GOTÓWKĄ DO: 26.02.2020 r.   (Opłaty przelewem na konto Szkoły : ING Bank Śląski  94 1050 1461 1000   0023 5339 7199 po wcześniejszym uzgodnieniu należności. Prosimy o przestrzeganie terminu opłat za obiady, ponieważ po terminie będziemy skreślać dzieci z listy obiadowej).

Smacznie i zdrowo

• Uczniowie i pracownicy szkoły mogą korzystać z domowych obiadów.
  • W zestawie zawsze oferujemy zupę, drugie danie, napój i deser.
  • Posiłki przygotowywane są ze świeżych surowców, które zapewniają najważniejsze wartości odżywcze i smakowe zgodnie z promocją zdrowego odżywiania.
  • Każdy zainteresowany może się zapoznać z umieszczonym przed jadalnią i na stronie Szkoły jadłospisem.
  • Posiłki wydawane są w godzinach od 11:40 do 13:15.
  • Koszt obiadu dla ucznia wynosi 4,40 zł dla pracowników 7,40 zł

Zasady korzystania ze stołówki szkolnej

1. W pierwszej kolejności obiad spożywają uczniowie klas 1 – 3.
  2. Do stołówki szkolnej przychodzą uczniowie: zapisani na obiady, bez ubrań wierzchnich i w zmiennym obuwiu.
  3. Podczas spożywania posiłku głośno nie rozmawiają i odnoszą po sobie naczynia do okienka „Zwrot naczyń”.
  4. Desery w postaci jogurtów i serków spożywają wyłącznie w stołówce szkolnej.
  5. Uczniowie powinni przestrzegać obowiązujących zasad.

Uwaga !!!

Przed dokonaniem przelewu prosimy rodziców, opiekunów prawnych o kontakt telefoniczny

41 367 64 85 (wew. 35, 29)

z p. Intendentką lub Kierownikiem Świetlicy w celu uzyskania informacji o wysokości opłaty za obiady w danym miesiącu, ponieważ dziecko mogło mieć odpisy, wówczas kwota będzie inna niż podana na tablicy ogłoszeń.